Ең үздік студенттер

2012 жыл

Бухгалтерлік бөлім

Сивинский Станислав - 428 топ

Баймагамбетова Фариза – 212 топ

Технологиялық бөлім

Даркеева Айнура - 217 топ

Ременюк Наталья - 317 топ

«Құқықтану» бөлімі

Горбачева Анастасия - 324 топ

Касенова Саида - 334 топ

Құрылыс бөлімі

Шнайдер Юлия - 353 топ

Арман Қасымов - 313 топ

спортшылар

Абуова Диляра - 214 топ

«Жас Ұрпақ» ЖҰ

Кустангельдинова Диляра - 234 топ

 

2013 жыл

«Құқықтану» бөлімі

Усманов Ұлықбек - 334 топ

Оленская Ольга - 324 топ

Бухгалтерлік бөлім

Байжан Миржан – 332 топ

Технологиялық бөлім

Лазарева Анастасия - 217 топ

Ременюк Ольга – 327 топ

Горбаченко Алексей – 217 топ

Құрбанова жұлдыз - 317 топ

Жамуканова Инеш - 317 топ

Құрылыс бөлімі

Питула Анастасия – 353 топ

Жданович Антон - 313 топ

Семченков Владислав – 343 топ

Білікті жұмыс кадрлар бөлімі

Загвоздкина Надежда - 311 топ

 

2014 жыл

«Құқықтану» бөлімі

Халическу Сергей – 314 топ

Тайжанова Айжан – 314 топ

Потапова Елена - 314 топ

Елена Михайлова - 314 топ

Бухгалтерлік бөлім

Bskakova Анастасия - 212 топ

Дарменова Гульшат – 332 топ

Технологиялық бөлім

Тулупов Иван – 327 топ

Klepova Анна - 327 топ

Теплинская Анастасия – 227 топ

Білікті жұмыс кадрлар бөлімі

Елеусизова Анара – 311 топ

Құрылыс бөлімі

Александр сияқты көптеген ретінде - 310 топ

Мицих Алексей – 310 топ

Әлібаев Soul - 310 топ

Берент Илья – 310 топ

Касенова Бейнегуль – 310 топ

Удод Ярослав – 353 топ

Осипова Наталья - 353 топ

Чайко Кристина - 343 топ

 

2015 жыл

«Құқықтану» бөлімі

Свиридов Виктор - 324 топ

Костина Кристина - 324 топ

Бухгалтерлік бөлім

Кужумова Ажар – 332 топ

Шамганова Айжан – 332 топ

Близнецова Екатерина – 318 топ

Технологиялық бөлім

Паначев Константин – 317 топ

Зеников Вячеслав – 337 топ

Құрылыс бөлімі

Nursuluv - 333 топ

Быкова Александра - 223 топ

Жунусова Асем – 333 топ

Білікті жұмыс кадрлар бөлімі

Гидрович Дмитрий – 361 топ

 

2016 жыл

«Құқықтану» бөлімі

Кадырменов Темирлан – 324 топ

Игнатьев Николай – 344 топ

Бухгалтерлік бөлім

Байзакова Назгүл - 332 топ

Сербаева Алина – 332 топ

Технологиялық бөлім

Волкова Татьяна - 227 топ

Мокринский Артем – 317 топ

Құрылыс бөлімі

Бекжігіт Самат – 333 топ

Омарова Сымбат – 203 топ

Білікті жұмыс кадрлар бөлімі

Манзюк Дмитрий – 362 топ

Штокмановского Евгений - 311 топ

Облыстың спорт жетістіктері

Кужилин Яков – 314 топ

Сүлейменов Александр - 323 топ

«Жас Ұрпақ» ЖҰ

Якушева Татьяна - 224 топ

 

2017 жыл

«Құқықтану» бөлімі

Абушина Венера – 334 топ

Бухгалтерлік бөлім

Галиков Роман – 318 топ

Технологиялық бөлім

Назаренко Татьяна - 327 топ

Құрылыс бөлімі

Калимжанов Аманжол – 323 топ

Білікті жұмыс кадрлар бөлімі

Лауэр Кирилл – 362 топ

Облыстың спорт жетістіктері

Байқадамов Дамир - 314 топ

«Жас Ұрпақ» ЖҰ

Вьюхов Владислав – 244 топ